مزاج و تغذیه جنسی

دوره مزاج شناسی جنسی

مزاج، کیفیتی است در طب سنتی، که از مخلوط شدن عناصر چهارگانه در بدن پدیدار گردیده و دارای ۹ قسم است. دانش شناخت مزاج، از مباحث مهمی است که در اذهان عامه به «گرمی» و «سردی» معروف است. مزاج شناسی علمی بسیار وسیع و گسترده است و کاربردهای فوق‌العاده‌ای در جهت پیش‌گیری، تشخیص و درمان بسیاری از مشکلات جسمی، جنسی و روحی دارد.

در حقیقت مزاج، تمامی ابعاد و جنبه‌های مختلف زندگی مارا تحت تاثیر قرار می‌دهد، نوع غذایی که می‌خوریم می‌تواند تاثیرات بسیار مهمی بر تمامی اعضای بدن ما از مغز و اعصاب گرفته تا قلب، معده، کبد، کلیه‌ها و … و حتی اخلاق، روحیات و رفتار افراد داشته باشد، در بعضی از انواع مزاج، خوردن یک غذای نامناسب می‌تواند عواقب بسیار نامطلوبی را به همراه داشته باشد.

در دوره فوق‌العاده کاربردی مزاج شناسی و تعذیه جنسی به زبانی بسیار ساده و کاملا کاربردی با این علم آشنا خواهید شد.

 

course---health

 

⇐ دوره آموزشی – مزاج شناسی و تغذیه جنسی (ویژه متاهلین)

 

 

ازدواج ایده آل

⇐ مشخصات دوره آموزشی:

نام: دوره آموزشی مزاج شناسی و تغذیه جنسی

تعداد جلسات: سه جلسه ۱:۳۰ ساعته

مبلغ سرمایه‌گذاری:  ۱۲۰ هزار تـومان ( تقویم برگزاری دوره‌های آموزشی )

مدرس: دکتر الهه مسلمی

ثبت‌نام آنلاین:  ( جهت ثبت‌نام آنلاین و استفاده از تخفیف‌ ویژه، بر روی این لینک کلیک نمائید. )

 

تماس با موسسه

⇐ اهمیت شناخت مزاج و انتخاب نوع تغذیه مناسب ؟

حفظ تعادل بدن از نظر مزاجی یعنی حفظ سلامتی و هرگاه به هر دلیلی بدن از این حالت تعادل خارج شود، گرمی، سردی، خشکی یا رطوبت در آن افزایش پیدا کرده و موجب بروز بیماری می شود. همچنین نوع تعذیه، پوشاک، خواب و بیداری، حالت‌های عصبی، روانی و … ارتباط مستقیمی با حالات طبیعی یا مزاجی هر فرد دارد. بنابراین برای داشتن زندگی سالم و موفق، همه‌ی ما نیازمند شناخت مزاج و یا طبیعت خود هستیم.

برای این که یک فرد تغذیه ی مناسبی داشته باشد حتماً باید از نوع مزاج خود، محیط جغرافیایی که در آن زندگی می‌کند و طبیعت موادغذایی از نظر سردی، گرمی، رطوبت و خشکی آشنایی داشته باشد؛ در غیر این صورت اگر از بهترین و گران‌ترین موادغذایی هم استفاده نماید، برای او مفید نخواهد بود.

 Banner-108

 

⇐ در این دوره آموزشی می‌آموزید که:

– با انواع مزاج‌ها و شیوه صحیح تغذیه هر کدام از طبع‌ها آشنا شوید.
– مزاج خود و اطرافیان‌تان را تشخیص داده و بهترین برنامه‌ریزی تغذیه‌ای را برای خود انتخاب کنید.
– با ریشه بسیاری از مشکلات جنسی، جسمی و روحی خود آشنا شوید و در جهت بهبود آن اقدام کنید.
– با استفاده از تغذیه مناسب، رابطه جنسی خود و همسرتان را با کیفیت‌تر و گرم‌تر کنید.
– سردی جنسی خود و همسرتان را کنترل و درمان کنید و از بروز بسیاری از مشکلات احتمالی در آینده، جلوگیری کنید.

– و بسیاری از مطالب کاربردی دیگر …

 

 ازدواج ایده آل

⇐ لطفا چند دقیقه فکر کنید:

و سپس، به این سوالات، منصفانه پاسخ دهید:

– اگر درمسیر اشتباه و بر خلاف مزاج‌تان، برنامه غذایی خود را داشته باشید، چه اتفاقاتی خواهد افتاد ؟

– تصور یک زندگی زناشویی ملال‌آور، تکراری و یک‌طرفه، چقدر دردناک و عذاب‌آور خواهد بود ؟

– اگر اشتباهات تغذیه‌ای گذشته را تجربه نمی‌کردید الان در چه شرایط عاطفی‌ای با همسرتان، قرار داشتید ؟

– اگر امروز برای بهبود و گرمی رابطه جنسی‌تان، برنامه‌ریزی نکنید! چقدر در آینده افسوس خواهید خورد ؟

– و …

– و سوالات بسیار دیگری که می‌تواند برای انتخاب تغذیه‌ای هر فردی متفاوت باشد.

health-100

 

⇐ اهمیت سرمایه‌گذاری در دوره آموزشی مزاج شناسی و تغذیه جنسی :

اهمیت شناخت طبع‌ و مزاج در رابطه جنسی زوجین به اندازه‌ای است که زوجین می‌توانند بسیاری از مشکلات احتمالی خود و همسرشان را با توجه به آن، درمان کنند. برای نمونه پرخاشگری، عصبی‌بودن و بی‌حوصلگی، خستگی‌های دائمی، بی‌میلی‌های جنسی و بسیاری از موارد دیگر، با شناخت، کنترل و حفظ تعادل مزاج قابل پیش‌گیری و یا درمان خواهد بود.

شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی ضمن بهره‌مندی از یک دوره کاملا کاربردی، به سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی در رابطه عاطفی و جنسی در زندگی مشترک‌شان دست پیدا خواهند کرد که موفقیت و آرامش جنسی و روحی، کمترین و کوچک‌ترین دستاورد آن خواهد بود.

»»» با بکارگیری تکنیک‌ها و آموزه‌های دوره آموزشی تغذیه و مزاج شناسی، زندگی و سلامت خود و عزیزان‌تان را بیمه کنید.

 

تماس با موسسه - ازدواج ایده آل

⇐ سوالات متداول درباره دوره آموزشی مزاج شناسی و تغذیه جنسی

آیا این دوره فقط درباره مزاج شناسی و تغذیه جنسی صحبت می‌شود؟
خیر، در این دوره آموزشی به نکات بسیاری در زمینه شناخت مزاج و انتخاب تغذیه مناسب در جهت کنترل، پیش‌گیری و درمان بسیاری از بیماری‌های جنسی و … پرداخته خواهد شد. این دوره آموزشی به صورت کاملا کاربردی و با توجه خاص به مسائل مرتبط با مشکلات معمول زوجین در اتاق خواب برگزار می‌گردد.

 

آیا مطالب ارائه شده در دوره، تکراری نیست؟

مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار می‌باشد. این دوره آموزشی به صورت کاملا اختصاصی تدوین گردیده است.

 

آیا مطالب ارائه شده در این دوره، خیلی علمی و سطح بالا نیست؟

مطالب ارائه شده در این دوره و همچنین تمامی دوره‌های ارائه شده توسط موسسه، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد. تجربه برگزاری دوره‌های متنوع باعث گردیده است سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شود که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب، مفاهیم و مثال‌ها، داشته باشند.

 

هزینه این دوره کمی گران نیست؟

شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر سرمایه‌گذاری در این دوره آموزشی بتواند مانع از بروز بسیاری از مشکلات جنسی در زندگی زناشویی شما گردد، قطعا دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست.

»»  حضور در این دوره آموزشی، یک سرمایه‌گذاری بدون ریسک و ۱۰۰ % تضمینی است.

 

آیا امکان حضور کودکان به همراه والدین‌شان، در این دوره وجود دارد؟

با توجه به اینکه مباحث و سرفصل‌های این دوره جهت بزرگسالان تهیه و تدوین گردیده است و به موضوعات و نکات جنسی متعددی در دوره اشاره خواهد شد، امکان حضور کودکان در این دوره، وجود ندارد.

 

آیا در این دوره به سوالات اختصاصی و شخصی شرکت‌کنندگان هم پاسخ داده خواهد شد؟

این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، در زمان‌های استراحت بین کلاس، امکان پرسیدن سوالات از استاد وجود خواهد داشت.

 

تماس با موسسه - ازدواج ایده آل

⇐ دوره مزاج شناسی و تغذیه جنسی به چه میزان تضمین اثربخشی دارد؟

اثربخشی این دوره، به صورت ۱۰۰% تضمین می‌گردد، این دوره نیز، همچون سایر دوره‌ها و محصولات آموزشی موسسه، دارای گارانتی بازگشت وجه (حتی در پایان دوره) می‌باشد. همچون همیشه، در پایان جلسه آخر دوره، درصورتیکه هر کدام از شرکت‌کنندگان از محتوای آموزشی کلاس و سرفصل‌های ارائه شده رضایت نداشته باشند و یا حتی احساس کنند که کلاس برایشان مفید نبوده است، تمام مبلغ پرداختی آن‌ها، با رضایت کامل و بدون هیچگونه شرط خاص و سوالی، به ایشان بازگرداننده خواهد شد.

 

گارانتی - ازدواج ایده آل

⇐ نحوه ثبت‌نام:

شما جهت شرکت در این دوره، به سه روش، می‌توانید ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

»» پرداخت آنلاین                          »» پرداخت کارت به کارت                           »» پرداخت حضوری

 

پرداخت آنلاین (۱۰% تخفیف ثبت‌نام آنلاین)

جهت ثبت‌نام آنلاین و استفاده از تخفیف ویژه، کافی است بر روی تصویر زیر، کلیک نموده تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید، اطلاعات درخواستی را وارد نموده و با استفاده از درگاه بانکی، ثبت‌نام خود را بصورت آنلاین تکمیل نمائید.

تغذیه - 001

پرداخت کارت به کارت:

جهت ثبت‌نام کارت به کارت، کافی است مبلغ دوره را به یکی از شماره کارت‌های زیر، واریز نموده و با تماس با شماره تلفن ۳۸۸۳۳۰۰۰ – ۰۵۱ ضمن اعلام شماره پیگیری خود به همراه نام و نام‌خانوادگی، ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

bank-cart

پرداخت حضوری:

جهت ثبت‌نام حضوری، می‌توانید در ساعات ۸ تا ۱۴  (همه روزه بغیر از ایام تعطیل) به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام خود، اقدام نمائید.

» نکته بسیار مهم: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش دوره‌ها، لطفا تاحدامکان از دو روش اول ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

 

⇐ اگر در این دوره آموزشی شرکت نکنم چه می‌شود؟

قطعا در صورتی که در این دوره آموزشی شرکت نکنید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین دوره‌ها و همایش‌های آموزشی پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای سلامت و تغذیه خود و خانواده‌شان برنامه‌ای دارند و برای رشد و بهبود آن تلاش می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق دنیا، نام می‌برد.

هر شخصی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۰۰ هزارتومان در ماه، هزینه فقط خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای آموزش مهارت‌های لازم در زندگی خود هزینه می‌کند؟؟

شرکت در همایش‌ها و دوره‌های آموزشی کاملا تضمینی موسسه فرهنگی موعود، فرصت بزرگیست برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن، که قطعا سالیان سال نتیجه آن را در رونق و بهبود کیفیت زندگی خود و عزیزان‌تان خواهید دید.

 

⇐ کلام آخر :

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا انتخاب با شماست، می‌توانید تصمیم بگیرید که برای سلامت و بهبود وضعیت تغذیه خود، بهترین‌ها را برنامه‌ریزی کنید و یا همچون افراد عادی، بدون برنامه و هدف و تنها در انتظار آینده‌ای باشید که دیگران برای‌تان رقم خواهند زد.

 • حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر ندهید.

»» در انتها به شما پیشنهاد می‌کنیم که:

بابت ثبت‌نام در این دوره آموزشی خیالتان کاملا راحت باشد، شما هیچ ریسکی نمی‌کنید و خدمات ما به صورت کامل، گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد دارد.

 

 تماس با موسسه - ازدواج ایده آل

2 Comments

 1. شادی گفت:

  با سلام
  کلاس ها چگونه برگذار میشود. مجازی یا حضوری؟
  اگه حضوری لطفا آدرس بگین

  • سلام، این کارگاه به صورت حضوری برگزار می‌شود. با مراجعه به صفحه ” تقویم برگزاری دوره‌ها ” در سایت، می‌توانید از تقویم زمان‌بندی برگزاری این دوره آموزشی، کسب اطلاع نمائید و یا در ساعات اداری با شماره 05138833000 تماس بگیرید.

   موفق و شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38833000 - 051
error: Content is protected !!