دوقورت و نیم ثروت

در دوره دوقورت و نیم ثروت یاد می‌گیرید که چگونه باورهای مثبت و قدرتمند کننده‌ای بسازید. باورهایی که شما را به تحقق ایده‌آل‌های زندگی‌تان، نزدیک‌تر می‌کند. وقتی اولین موفقیت مالی را کسب نمودید، مثلاً اولین خانه‌ی خود را خریدید و در آن ساکن شدید، این روند برای شما لذت بخش‌تر شده و دیگر نمی‌توانید ادامه ندهید، آنگاه دوباره برنامه‌‌ی جدید و هدف‌گذاری تازه‌ای را انجام می‌دهید و به سمت آینده روشن‌تری حرکت  می‌‌کنید.

هر بار تمرینات وآموزش‌های این دوره را تکرار می‌کنید،  باورهای قدرتمندکننده‌تری در ناخودآگاه‌تان می‌سازید که نتایج شما را بزرگتر کرده و موجب می‌شود همواره از یک هدف به سمت هدفی دیگر و از یک موفقیت مالی به سمت موفقیتی بزرگ‌تر و از یک سرمایه‌گذاری به سوی سرمایه‌گذاری‌ای ارزشمندتر حرکت کنید. این نتایج انگیزه‌تان را برای ادامه مسیر، بیشتر و بیشتر می‌کند. هر بار که موفقیتی را کسب می‌کنید، می‌خواهید دوباره این فرمول را برای ساختنِ موفقیت‌های بزرگ‌تر امتحان کنید و …

⇐ مشخصات دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت

سرفصل دوره

نام:  دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت

تعداد جلسات:  ۲۰ جلسه ۶ ساعته

مبلغ سرمایه‌گذاری:  ۱۰ میلیون تـومان ( تقویم برگزاری دوره‌های آموزشی )

مدرس:  دکتر بهرام گل‌محمّدی  ( آشنایی بیشتر با استاد )

ثبت‌نام آنلاین:  ( جهت ثبت‌نام آنلاین، اینجا، کلیک نمائید. )

تلفن تماس

⇐ دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر اوضاع مالی راضی‌کننده‌ای دارید! در خانه‌ای زندگی می‌کنید که دوستش دارید، شغلی دارید که نه تنها درآمد خوبی دارد بلکه به آن بسیار علاقمندید، خودرویی راحت و ایمن دارید، همسر و فرزندانتان در آسایش‌اند. بهترین تفریحات را با خانواده‌ و دوستان‌تان‌می‌گذرانید. هر زمان اراده می‌کنید، آن‌ها را به بهترین رستوران‌های شهر دعوت می‌کنید، برای‌شان هدایای ارزشمندی می‌خرید، با آنها مسافرت می‌کنید و در بهترین هتل‌ها اقامت کنید !

اگر درگیر هزینه‌های زندگی نیستید، درگیر آینده، گرانی، قسط، قرض، آینده فرزندان و … و در یک کلام به استقلال مالی و بی‌نیازی رسیده‌اید، نه تنها به این دوره بلکه به هیچ دوره و هیچ آموزشی در زمینه موفقیت مالی نیاز ندارید. این نتایج نشان‌دهنده آن است که مسیرتان را عالی انتخاب نموده‌اید. همین مسیر را ادامه دهید، نتایج فوق‌العاده و شگف‌انگیزی، در انتظار شماست.

اما اگر اوضـاع به گونـه‌ای دیگر است:

این دوره دقیقا برای شما طراحی شده است، بدون شک بهترین زمان برای سر و سامان بخشیدن به این اوضاع نابسامان، همین حالاست.

⇐ دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره به شرکت‌کنندگان، کمک می‌کند تا با تلاش فیزیکی به مراتب کمتری نسبت به گذشته، نه تنها درآمد بسیار بالاتری داشته باشند. بلکه با مدیریت بهتر زندگی، با آرامش و شادی بیشتری در کنار خانواده و دوستان‌شان باشند و درنتیجه از زندگی‌شان لذت بیشتری ببرند و درنتیجه فرزندان موفق‌تر و شادتری را تربیت کنند.

تک‌تک لحظاتی که در این دوره آموزشی می‌گذرد در کنار انجام تمرینات شخصی و گروهی شرکت‌کنندگان باورهایی را خواهد ساخت که کم‌ترین نتیجه‌اش کسب درآمد و ثروتی غیرقابل تصور و بسیار بسیار بیشتر از تمام سال‌های پرکار زندگی‌شان خواهد بود.

⇐ همین حالا چند دقیقه فکر کنیم و تصمیم بگیریم !

دوره دوقورت و نیم ثروت، اساسی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین فرمول برای ثروتمند شدن را در دستان شما قرار می‌دهد که می‌توانید با انجام راه‌کارهای عملی آن، به موفقیت‌های مالی در هر مقیاسی برسید بدون آنکه هیچ محدودیتی وجود داشته باشد. اهمیتی ندارد اوضاع مالی شما، چقدر بد است. مهم نیست سرمایه‌ای برای شروع کار ندارید، مهم نیست در شهر دور افتاده‌ای زندگی می‌کنید، تحصیلات دانشگاهی ندارید، تخصص و مهارت خاصی ندارید و یا حتی یک خانم خانه‌دار هستید.

زیرا هیچکدام از اینها دلیل اصلی عدم موفقیت‌های مالی شما نیست. مهم‌ترین عامل موفقیت و یا عدم موفقیت افراد در جهان، باورهای صحیح و نادرست آن‌هاست. در این دوره می‌آموزید چگونه همچون ثروت‌مندان باورهای صحیح و مثبت داشته باشید و چگونه آنها را جایگزین باورهای غلط گذشته زندگی‌تان کنید. این دوره می‌تواند شما را به آهن‌ربای ثروت،خوشبختی و آرامش تبدیل نماید، اگر شما بخواهید.

دوقورت و نیم ثروت

⇐ همین حالا تصمیم بگیرید! و به این فکر کنید که:

 • به خاطر مشکلات مالی چه موقعیت‌هایی رو از دست داده‌اید !
 • به خاطر پول چه فرصت‌های فوق‌العاده‌ای رو به دست نیاورده‌اید !
 • چقدر از روابط‌تان به خاطر پول، کم‌رنگ شده و یا به طور کامل از بین رفته است !
 • و به این فکر کنید که اگر ثروتمند بودید، الان در چه شرایط و موقعیتی زندگی می‌کردید !
 • و خیلی اتفاقات دیگر …

بدون شک مطالب این دوره برای تمامی افراد جامعه بسیار لازم و ضروری است، چراکه همه افراد در زندگی‌شان لحظاتی را دارند که به خاطر عدم تمکن مالی، موقعیت‌های بسیار ایده‌آل و فوق‌العاده‌ای را از دست داده‌اند.

⇐ شرایط برگزاری این دوره، چگونه است ؟

 • ۲۰ جلسه آموزش حضوری
 • تست شناسایی باورهای موجود در ضمیر ناخودآگاه
 • دستورالعمل و تمرین‌های عملی در هر جلسه
 • برگزاری یک سفر آموزشی
 • حضور چهره‌های تاثیرگذار و موفق در طول دوره
 • فایل صوتی تقویت باورهای مثبت

⇐ چرا ثروتمند شدن امری کاملا ضروری است.

 • – ثروتمند شدن و ساختن یک زندگی سراسر آرامش، امری است، کاملا طبیعی که خواسته خداوند برای تمام انسان‌هاست !
 • – ایده‌هایی بسیار جذاب و خلاقانه به دلیل عدم توانایی در جذب سرمایه لازم، هیچگاه عملی نشده و …  !
 • – ثروت یکی از مهمترین و پایه‌ای‌ترین اصول برای رسیدن به شادی،    موفقیت، آرامش، سلامتی و … در زندگی است  !

⇐ اهمیت سرمایه‌گذاری در دوره دوقورت و نیم ثروت:

تمامی افرادی که به شکلی با مشکل عدم موفقیت‌های مالی درگیر هستند قطعا در طول زندگی‌شان بارها و بارها هزینه‌های مختلفی را برای رهایی از این معضل، پرداخت نموده‌اند و مطمئنا حاضرند حتی میلیون‌ها تومان پرداخت کنند تا از این معضل رهایی پیدا کنند !

بدون شک شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی ضمن بهره‌مندی از یک کارگاه کاملا کاربردی به سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی در زندگی‌شان دست پیدا خواهند کرد که در آینده، با کسب ثروت بهترین‌ها آینده و زندگی را برای خود خواهند ساخت و هزاران فرصت کاری، دوستی و ارتباطی ارزشمند را به دست خواهند آورد.

⇐ سوالات متداول درباره دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت:

آیا این دوره فقط درباره کسب ثروت صحبت می‌شود؟
خیر، این دوره آموزشی به عنوان اولین قدم در اصلاح باورها در افراد طراحی و برنامه‌ریزی گردیده است. در این دوره آموزشی به تکنیک‌های روانشناسی ثروت اشاره خواهد شد که در نهایت به جایگزینی باورهای صحیح بجای باورهای غلط گذشته منجر خواهد گردید. که سرآغازی خواهد بود برای دستیابی به اهداف و خواسته‌های مالی و غیرمالی در آینده.

آیا مطالب ارائه شده در دوره، تکراری نیست؟

مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار می‌باشد.

این دوره آموزشی به صورت کاملا اختصاصی تدوین گردیده و در طول دوره آموزشی، به شکلی کاملا جامع و کامل به ابعاد و مسائل مختلف مرتبط با کسب ثروت و موفقیت، پرداخته خواهد شد.

آیا مطالب ارائه شده در این دوره، خیلی علمی و سطح بالا نیست؟

مطالب ارائه شده در این دوره و همچنین تمامی دوره‌های ارائه شده توسط موسسه، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد.

تجربه برگزاری دوره‌های متنوع باعث گردیده است سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شود که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب، مفاهیم و مثال‌ها، داشته باشند.

هزینه دوره دوقورت و نیم ثروت کمی گران نیست؟

شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر سرمایه‌گذاری در این دوره آموزشی بتواند شما را به یک تمکن مالی مثبت و پایدار برساند، دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست.

بسیاری از مشکلات با پول قابل حل خواهد بود پس بدیهی است که دغدغه‌های یک فرد ثروتمند با یک فرد معمولی هرگز قابل مقایسه نیست.

آیا در این دوره به سوالات اختصاصی و شخصی شرکت‌کنندگان هم پاسخ داده خواهد شد؟

این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، در زمان‌های استراحت بین کلاس، امکان پرسیدن سوالات از استاد وجود خواهد داشت.

تلفن تماس

خط سیاه و سفید

⇐ نحوه ثبت‌نام:

شما جهت شرکت در این دوره، به سه روش، می‌توانید ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

»» پرداخت آنلاین                          »» پرداخت کارت به کارت                           »» پرداخت حضوری

پرداخت آنلاین:

جهت ثبت‌نام آنلاین، کافی است بر روی تصویر زیر، کلیک نموده تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید، اطلاعات درخواستی را وارد نموده و با استفاده از درگاه بانکی، ثبت‌نام خود را بصورت آنلاین تکمیل نمائید.

پرداخت کارت به کارت:

جهت ثبت‌نام کارت به کارت، کافی است مبلغ دوره را به یکی از شماره کارت‌های زیر، واریز نموده و با تماس با شماره تلفن ۳۸۸۳۳۰۰۰ – ۰۵۱ ضمن اعلام شماره پیگیری خود به همراه نام و نام‌خانوادگی، ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

شماره حساب

پرداخت حضوری:

جهت ثبت‌نام حضوری، می‌توانید در ساعات ۸ تا ۱۳ (همه روزه بغیر از ایام تعطیل) به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام خود، اقدام نمائید.

» نکته بسیار مهم: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش دوره‌ها، لطفا تاحدامکان از دو روش اول ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

تلفن تماس

⇐ اگر در دوره آموزشی دوقورت و نیم ثروت شرکت نکنم چه می‌شود؟

قطعا در صورتی که در این دوره شرکت نکنید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه‌گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان تریسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق دنیا، نام می‌برد.

این فرصت را از دست ندهید، یک‌بار تصمیم بگیرید و برای همیشه خود را درجمع ثروتمندان قرار دهید.

⇐ کلام آخر :

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا انتخاب با شماست، می‌توانید تصمیم بگیرید که به شرایط موجود اکتفا کنید و یا با یک تصمیم حیاتی خود را در مدار ثروتمندان قرار دهید.

 • حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر ندهید.
تلفن تماس

خط سیاه و سفید

 شما هم درصورتیکه تجربه شرکت در این دوره آموزشی را داشته‌اید،

لطفا نظر و یا تجربه خود را از شرکت در این دوره، با استفاده از فرم نظرات، برای ما ارسال کنید.

3 Comments

 1. حسین جمعه پور گفت:

  من یک فردی برشکسته هستم وتاخرخره زیرغرضم من چگونه میتوانم شرکت کنم اگه شرایطی محیا شود ثبت نام کنم قراردادی منعقد میکنم که بمحض بدست آوردن پول دوبرابر تقدیم کنم

  • سلام، بر شما دوست عزیز. این دوره در حال حاضر در حال برگزاری است. شما می‌توانید با شماره 09154185724 تماس حاصل بفرمائید و یک جلسه میهمان ما باشید. با آرزوی بهترین‌ها برای شما.

 2. سلام.
  هنوز فقط ۴جلسه از دوره دو قورت و نیم ثروت گذشته.
  اما من احساس میکنم ب اندازه ی یک عمر حرف تازه شنیدم،یا حداقل حرف های رو که شنیده بودم و نمی‌دونستم که چطور عملی کنم،اینجا یاد گرفتم.
  شاید باورتون نشه ولی ثانیه شماری میکنم برای رسیدن آخرهفته ها.
  مشتاقانه منتظرم برای شنیدن راهکارهای جدید.
  ممنونم از جناب آقای دکتر گل محمدی🌷
  مطمئنا توشه ی پرباری برای آخرتشون ذخیره میکنن با یاد دادن علم خودشون ب ما.👌
  خوشحالم
  خوشحالم که شرکت کردم.
  نمی‌دونم جو زده شدم یا واقعیته،
  اما هر چی هست خیییلی شیرینه
  خیییلی😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38833000 - 051
error: Content is protected !!