مشاوره خصوصی

مشاوره خصوصی

برخی از انسان‌ها در طول زندگی خود با مسایل و موضوعاتی در روابطشان با همسر، فرزند، اعضا خانواده، دوست و یا همکاران‌شان در محیط کار و … روبرو می‌شوند.

با بحران‌هایی مثل از دست‌دادن عزیزان‌شان، بیماری‌های جسمی و روحی، تغییر شغل، تغییر طبقه اجتماعی، تغییر درآمد، مشکلات اقتصادی، مهاجرت و … ویا عادات‌ها و باورهایی که به آنها و یا رابطه‌شان لطمه‌های جدی را وارد کرده است.

این بخشی از تجربه انسانی، امری است که ممکن است برای برخی از افراد جامعه به وقوع بپیوندد، همان‌گونه که در باب موضوعات جاری زندگی نظیر سرمایه‌گذاری، موضوعات حقوقی و غیره، از تجارب افراد متخصص استفاده می کنیم، درباره‌ی موضوعات این‌چنینی هم، یک مشاوره حرفه‌ای می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

 

خط سیاه و سفید

سوالات متداول

 

 – نحوه کار یک مشاور روانشناس به چه صورت است؟

در یک جلسه مشاوره خصوصی مشکلات  مراجعین ارزیابی گردیده و به مشاوره و آموزش افراد در جهت انتخاب و رفتار صحیح پرداخته می‌شود. تکنیک‌های مشاوره‌ای مناسب با مشکلات فرد را انتخاب و به صورت زمان‌بندی شده با کمک فرد به حل آن می‌پردازند. این نوع مشاوره یک مشاوره پیشگیرانه برای بهبود وضعیت فرد نیز می‌تواند باشد.

 

 

 – کاربرد مشاوره روانشناسی چیست؟

مشاوره روانشناسی به منظور درمان اختلالات افسردگی، اضطراب و استرس، انواع فوبیا و ترس‌ها، وسواس و سایر اختلالات کاربرد دارد. همچنین به آموزش زوجین و خانواده می‌پردازد تا افراد یاد بگیرند چگونه در کنار هم زندگی کنند. می‌تواند به عنوان یک درمان برای مشکلات ارتباطی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین در موارد تخصصی به بررسی شخصیت فرد و رفع اختلالات پرداخته تا از بروز مشکلات جدی‌تر در آینده جلوگیری کرده و یا والدین را در تربیت فرزندان‌شان همراهی و راهنمایی نماید.

 

 

 – مشاوره تخصصی خانواده چیست؟

نوعی از مشاوره است که به ارزیابی رابطه میان زوجین و اعضای خانواده به عنوان یک واحد منسجم پرداخته و با روش‌های کاربردی به حل مشکلات خانوادگی و بهبود رابطه میان زوجین می‌پردازد.

 

 

 – مشاوره خصوصی تا چه میزان می‌تواند کارآمد و موثر باشد؟

با توجه به اینکه در جلسات مشاوره خصوصی بر روی مشکل و سوالات مراجعین تمرکز می‌گردد، میزان اثربخشی این جلسات بسیار بالا بوده و در اکثر مواقع به تحقق خواسته‌های مراجعین ختم می‌گردد.

 

 

 – آیا انجام مشاوره خصوصی به صورت غیرحضوری هم قابل انجام است؟

در حال حاضر مشاوره فقط به صورت حضوری در مکان موسسه امکان‌پذیر است.

خط سیاه و سفید

برای آشنایی بیشتر با دوره‌های آموزشی دکتر بهرام گل‌محمّدی بر روی تصویر، کلیک کنید.

 

خط سیاه و سفید

برای آشنایی بیشتر با رزومه دکتر بهرام گل‌محمّدی بر روی تصویر، کلیک کنید.

 

 

خط سیاه و سفید

نحوه درخواست مشاوره خصوصی

برای درخواست مشاوره خصوصی، لطفا با شماره‌های ۰۵۱۳۸۸۳۳۰۰۰ و یا تلفن همراه ۰۹۱۵۲۰۸۸۴۴۷  تماس حاصل فرمائید، پس واریز مبلغ مشاوره، تاریخ و زمان مشاوره برای شما مشخص می‌گردد.

تلفن تماس

 

38833000 - 051
error: Content is protected !!