بیاندیشید و ثروتمند شوید

شاخص - کتاب

بیندیشید و ثروتمند شوید

این کتاب از جمله کتاب‌هایی است که هرکس در طول زندگی‌اش باید حداقل یکبار آن را مطالعه کند.

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اولین نسخه‌اش در سال ۱۹۳۷ منتشر شد. امروز در رتبه‌بندی پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ بعد از «انجیل» و «هری پاتر» پرفروش‌ترین کتاب در حوزه موفقیت فردی است.

ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب است.

 

ناپلئون هیل، نویسنده یا محقق نبود. او تنها یک خبرنگار ساده بود. هیل برای انجام‌دادن یکی از مصاحبه‌هایش به سراغ «اندرو کارنگی» رفت. کارنگی در وجود او، جدیت و عزمی راسخ مشاهده کرد. به همین دلیل تصمیم گرفت اصول موفقیتش را به ناپلئون هیل آموزش بدهد. آموزش‌های کارنگی، درون‌مایه اصلی کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است.

 

با کتاب ارزشمند بیندیشید و ثروتمند شوید بیشتر آشنا شوید.

خط سیاه و سفید

 

 

 

 

این جمله‌ها را از زبان ناپلئون هیل می‌خوانید:

در این کتاب، به رمز ثروتمند‌شدن کسانی اشاره کرده‌ام که سال‌ها، به دقت تمام، با گفتگو و مصاحبه، زندگی‌شان را تحلیل کرده‌ام. من این راز را از اندرو کارنگی یاد گرفته‌ام. کارنگی، این مرد دوست‌داشتنی اسکاتلندی، از من خواست که کلامش را به گوش جهانیان برسانم. من پیشنهادش را پذیرفتم و با همکاری کارنگی تا به حال، بر این قول خود ایستاده‌ام.

 

اگر شما تاکنون مایوس شده‌اید، اگر تاکنون تحت تاثیر مشکلی روح و روانتان را آزار داده‌اید، اگر سعی کرده‌اید و شکست خورده‌اید، اگر بیمار و معلول بوده‌اید، استفاده از فرمول کارنگی همان اصلی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده کنید.

 

یکی از ویژگی‌های رمز کارنگی این است که وقتی کسی به آن احاطه پیدا می‌کند و آن را به کار می‌گیرد، خود را در مسیر رسیدن به موفقیت بی‌اراده در حرکت می‌بیند. برای رسیدن به موفقیت باید بهای آن را بپردازید، هرچند این هزینه در مقایسه با آنچه به دست می‌آورید بس ناچیز باشد.

 

اگر برای دریافت این رمز آماده باشید، پیشاپیش نیمی از راه موفقیت را پیموده اید و نیمه دیگر را به محض آنکه به ذهن شما برسد درک خواهید کرد.”

بنابر گفته‌های نویسنده این کتاب، رسیدن به ثروت دور از دسترس نیست و شما می‌توانید آنچه را می‌خواهید به دست آورید. ثروت، شهرت، شناخت، و خوشبختی می‌تواند سهم همه کسانی باشد که با عزمی راسخ تصمیم گرفته‌اند به آن دست یابند.

 

 

 

خلاصه‌ای از این کتاب ارزشمند را از لینک زیر دانلود کنید. (برای مدت محدود – رایگان)

خط سیاه و سفید

دانلود خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

خط سیاه و سفید

 

محتوای این کتاب چیست؟

این کتاب به گفته ناپلئون هیل، حاصل  ۲۰ ساله تحقیق‌اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته ۱۶ قانون موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین می‌تواند به موفقیت و ثروت دست یابد.

 • در این کتاب ۱۳ گام برای رسیدن به رویاهای‌تان ترسیم شده که به ترتیب:
  • اشتیاق
  • ایمان
  • پیشنهاد
  • علم و تخصص
  • تصویرسازی
  • برنامه‌ریزی سازماندهی شده
  • تصمیم
  • پافشاری
  • قدرت ذهن برتر
  • راز میل جنسی
  • ضمیر ناخودآگاه
  • مغز
  • حس ششم

 

 

هرکدام از این ۱۳ گام یک فصل از کتاب را به خود اختصاص داده اند که توصیه باب پراکتور، مرد شماره یکِ افکار ثروتمند (حتما در فیلم راز او را دیده اید) می‌گوید سالی ۲ بار این کتاب را میخواند تا تمام قوانین وارد ضمیر ناخودآگاه اش شود.

این کتاب بدون شک زندگی شما را تغییر خواهد داد همانطور که نویسنده کتاب می‌گوید برای اثبات تمام حرف‌هایش مثال‌هایی می‌زند و تمرین‌های کاربردی به شما می‌دهد تا خودتان اصول را تجربه کنید.

 

نویسنده این کتاب به همراه مشاور و راهنمای زندگی‌اش اندرو کارنگی هر دو متفق‌القل هستند که هر کسی می‌تواند به موفقیت و ثروت دست یابد زیرا در دنیا یک سری قوانین موفقیت و ثروت حاکم است که فقط تنها کاری که باید بکنید اجرای آنهاست.

در واقع، ناپلئون هیل معتقد است میزان بسیار زیادی ثروت و پول در دنیا وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهید گشودن درب‌های زندگی‌تان به روی آنهاست تا به زندگی‌تان جریان پیدا کنند.

 

فایل‌های صوتی این کتاب ارزشمند را از لینک زیر دانلود کنید. (ویژه مشترکین طلایی)

خط سیاه و سفید

دسترسی به این محتوا فقط جهت کاربران طلایی سایت، مقدور می‌باشد. (جهت خرید اشتراک طلایی اینجا کلیک کنید.)

خط سیاه و سفید

 

چرا باید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را چند بار بخوانید؟

شما باید فکرتان را ثروتمند کنید قبل از اینکه جیب‌هایتان پر از پول شوند، به همین منظور این کتاب قصد دارد بنیان ذهنی قدیمی شما را تخریب و یک بنیان قدرتمند و ثروتمند برای شما ایجاد کند.

برای مثال، شما باید یاد بگیرید به هر کسی کمک کنید! حتی کسی که کمک به او برای شما سودی ندارد. چون در این کتاب می‌خوانید «هرکاری برای دیگران و این دنیا انجام دهید، در واقع برای خودتان انجام داده‌اید، حتی اگر تاثیر آنرا به صورت ملموس درک نکنید…»

 

 

این کتاب برعکس کتاب‌های دیگر کیفیت‌اش نسبت به خواننده‌اش تعیین می‌شود.

شما اگر بدنبال راز موفقیت و کسب ثروت هستید، هرآنچه را که می‌خواهید از این کتاب درک خواهید کرد. اگر بدنبال راهی برای رهایی از زندگی روزمره‌تان هستید، جواب‌تان را از این کتاب دریافت خواهید کرد. اما اگر بدنبال مباحثی مانند مدیریت زمان هستید این کتاب طبیعتا برای شما کارساز نخواهد بود.

این کتاب راجع به قانون جذب (راز) صحبت نمی‌کند. برعکس بیشتر بر روی عمل و اراده شما تکیه می‌کند و راز موفقیت شما را عمل در کنارِ تصورات ذهنی صحیح اعلام می‌کند.

 

درباره ناپلئون هیل بیشتر بدانید.

ناپلئون هیل در سال ۱۸۸۳ در ویرجینیای آمریکا متولد شد. پیشه‌اش نویسندگی و روزنامه‌نگاری بود. او یکی از پیشگامان سبک مدرن در ادبیات موفقیت محسوب می‌شود. هیل مشاور رئیس‌جمهور فرانکلین دی روزولت در سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۳۶ بود. او در ده‌سالگی مادرش را از دست داد و پدرش آهنگر بداخلاق و بی‌مسئولیتی بود که دو سال پس از مرگ همسرش ازدواج کرد. هیل و دیگر اعضای خانواده در خانه‌ای محقر و کثیف زندگی می‌کردند.

 

او کودکی بسیار سختی داشته و همین سبب پرخاشگری زیاد او شده بود. هیل از ۱۳ سالگی در روزنامه ویرجینیا مشغول به کار شد و نام مستعار او گزارشگر کوهستان بود. او از این طریق مخارج تحصیلش را تامین می‌کرد، در دانشگاه، حقوق خواند و به خاطر بی‌پولی از آن انصراف داد و همچنان در روزنامه مشغول به کار بود. بعدها با مصاحبه و مطالعه زندگی افراد موفق توانست چندین کتاب و مقاله چاپ کند که بیندیشید و ثروتمند شوید معروف‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها است.

از دیگر کتاب‌های او می‌توان قوانین موفقیت، دینامیت مغزی، رشد فکری و ثروت، علوم موفقیت و… را نام برد. او در سال ۱۹۷۰ از دنیا رفت.

 

مزایای مطالعه و استفاده از فایل خلاصه کتاب:

 • با مطالعه خلاصه کتاب، تمام نکات مهم و رموز موفقیت گفته شده در کتاب را به صورت مختصر و مفید دریافت خواهید کرد.
 • زمان مطالعه آن نسبت به کتاب فیزیکی بسیار کمتر است. ( زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه )
 • خلاصه کتاب با فرمت PDF تهیه گردیده است. ( جهت استفاده آسان در هر دستگاهی مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و … )
 • اگر کتاب را قبلا مطالعه کرده باشید، با خواندن خلاصه این کتاب، موضوعاتی که خواندید را خیلی راحت به یاد خواهید آورد.
 • و …

 

چرا کتاب صوتی گوش دهیم ؟

اگر از هر کدام از انسان ها سوال شود که دوست دارند فرد آگاهی باشند یا خیر ، مسلما جواب همه بله خواهد بود. اما همه‌ی ما یک بهانه‌ی بزرگ برای مطالعه نکردن داریم ؟ کمبود زمان !

تا حدودی این بهانه پذیرفته شده است. پس اکنون چه کنیم؟! گوشه‌ای بایستیم و نظاره‌گر حرکت دنیا باشیم ؟!!  مسلما خیر!

 

به کمک کتاب‌های صوتی می‌شود در زمان صرفه‌جویی کرد، در شرایط مختلف به کتاب گوش داد، حتی افراد بی‌سواد می‌توانند از نعمت کتاب خواندن بهره‌مند شوند.

 

در وسایل‌نقلیه عمومی این کار تبدیل به یک عادت شده است که برای گذران زمان تنها کاری که انجام می‌دهیم گوش دادن به موسیقی است. درست است موسیقی گوش‌دادن هم برای همه‌ی ما لذت‌بخش است اما تا حالا فکر کرده‌اید افراد شاغلی که روزانه حداقل دو، سه ساعت از زمان خود را در مسیر خانه به محل کار هستند و این میلیون‌ها ساعت با موسیقی گوش‌دادن می گذرد؟!

 

تا حالا فکر کرده‌اید که به جای بهانه‌آوردن برای زمان مطالعه نداشتن، می‌توانیم روزانه حداقل یک‌ساعت مطالعه داشته باشیم ؟! اما این مطالعه به جای خواندن، گوش‌دادن است. نه کتابی نیاز دارد که سنگینی حمل آن ما را اذیت کنید ، نه شلوغی و سر و صدای خیابان‌ها و وسایل‌نقلیه عمومی ما را آزار می‌دهد.

 

اکنون همه چیز برای دست‌یابی به موفقیت و ثروتی بی‌کران آماده است.

 

خط سیاه و سفید

 

 

دانلود خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید.  ( یک فایل با فرمت PDF )

دانلود خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

 

 

خط سیاه و سفید

 

 

دانلود فایل‌های صوتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید.  ( ۱۶ فایل با فرمت MP3 )

دسترسی به این محتوا فقط جهت کاربران طلایی سایت، مقدور می‌باشد. (جهت خرید اشتراک طلایی اینجا کلیک کنید.)

 

 

خط سیاه و سفید

درصورتیکه این کتاب را قبلا مطالعه نموده‌اید،
لطفا نظرات ارزشمندتان را با استفاده از فرم زیر، برای ما ارسال کنید.

خط سیاه و سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38833000 - 051
error: Content is protected !!