هزار توی نیاز همسران

دوره آموزشی نیاز همسران

این دوره آموزشی به شیوه‌ای طراحی گردیده است که برای تمامی خانم‌ها و آقایان بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. در این کارگاه آموزشی، ضمن آشنایی با نیازهای خانم‌ها و آقایان جهت آرامش، خوشبختی و سعادت در زندگی مشترک، به راه کارهای عملی در مواجهه با اختلافات رایج در زندگی زناشویی پرداخته خواهد شد. اختلافات به ظاهر کوچکی که به مرور زمان و در صورت بی‌توجهی، به مشکلات بزرگ و لاینحل در زندگی تبدیل خواهند شد.

بر همین اساس و با توجه به نیاز خانواده‌های ایرانی، رویکرد اصلی کارگاه آموزشی هزارتوی نیاز همسران، مبتنی بر پرورش مهارت‌ها بوده و از پرداختن صرف به تئوری‌ها و مطالب نظری پیرامون مسائل مرتبط با خانواده خودداری گردیده است.

 


 

⇐ مشخصات دوره آموزشی هزارتوی نیاز همسران :

نام کارگاه: هزارتوی نیاز همسران ( ویژه زوجین )

مبلغ سرمایه‌گذاری: این دوره در حال حاضر برگزار نمی‌شود.

( جهت تهیه فیلم دوره آموزشی هزارتوی نیاز همسران، اینجا کلیک کنید. )

مدرس: دکتر بهرام گل‌محمّدی   ( آشنایی بیشتر با استاد )

 

 

⇐ پس از گذارندن این دوره چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

– این دوره تاثیر کاملا عملی و ملموس، در زندگی شرکت‌کنندگان خواهد داشت.

– افراد به علت بسیاری از مشکلات مبهم در زندگی مشترکشان، پی خواهند برد.

– چگونه از یکنواختی و تکراری شدن، ارتباط همسران، جلوگیری کنیم.

– موریانه‌های عامل کم شدن مهر و محبت بین همسران را پیدا کنید.

– چگونه از بروز سردی بی‌علاقگی در خودتان و یا همسرتان، جلوگیری کنید.

– نحوه بیان صحیح و بدون واکنش، نیازها و خواسته‌هایتان را بیاموزید.

– با نیازهای همسرتان آشنا شده و با پوشش این نیازها، آرامش و خوشبختی را به زندگی‌تان وارد کنید.

– با اصلاح‌ رفتارهای کوچک و به ظاهر کم‌اهمیت، نتایج فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید.

– و …

– بیاموزید که چگونه، زندگی مشترک‌تان را از یک رابطه یکنواخت، به یک عاشقانه لذت‌بخش تبدیل کنید.

 

⇐ سرفصل‌های آموزشی دوره هزارتوی نیاز همسران (ویژه زوجین):

 • – قوانین اساسی و مهم در زندگی مشترک
 • – تعریف عشق در زندگی؟
 • – نیـاز چیست؟
 • – انواع نیازهای طبیعی و اساسی انسان‌ها
 • – تعریف عشـق از دیدگاه عامیانه مردم و نظر علم روان‌شنـاسی
 • – شاخصه‌های مهم صمیمیت زوجین
 • – تعهـد چیست؟ متعهد کیست؟
 • – منشاء خیانت در زندگی‌های امروز
 • – ارکان سازگاری
 • – شاخصه‌های مهم تعهـد در زندگی
 • – مهمترین نیازهای آقایان برای یک زندگی موفق
 • – مهمترین مواردی که مردها را از زندگی دلسرد می‌کند؟
 • – فرمول جهانی رشد
 • – مهمترین نیازهای خانم‌ها برای یک زندگی موفق
 • – دلایل دلسردی خانم‌ها
 • – و ده‌ها نکته کلیدی و مفید دیگر


⇐ بهانه‌های متداول برای شرکت‌نکردن در این دوره:

– الان کارهای بسیار مهم‌تری دارم !

– دوره بعد که سرم خلوت‌تر بود، شرکت می‌کنم.

– زندگی من با این کلاس‌ها درست نمی‌شه.

– الان اولویت من بچم هست، فعلا واسه این کارها وقت ندارم !

– من بچه کوچیک دارم، نمی‌تونم پیش کسی بزارمش.

– فکر نمی‌کنم اینقدر که همه تعریف می‌کنن، اثر داشته باشه.

– دیگه با وجود چندتا بچه،  این کلاس‌ها از من و شوهرم گذشته !

– این کلاسا فقط به درد پز دادن می‌خوره، کسی زندگیش با این چیزا درست نمی‌شه !

– این چیزها با آموزش و کلاس درست نمی‌شه، آدم باید ذاتش درست باشه !

– اینا فقط دنبال پرکردن جیب خودشونن، همه این‌ها تبلیغاته !

– همین زندگی که دارم خوبه، همین که از این بدتر نشده، من راضیم !!!

– و …

 

 

لیست بالا گوشه‌ای از بهانه‌هایی است که افراد در طول سالیان برگزاری این دوره‌ها بیان نموده‌اند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تمامی این جملات نمونه‌ای کوچک از مکانیزم ذهن است که می‌خواهد ما را در حالت شرایط موجود نگه دارد (ذهن به شدت با هرگونه تغییری مخالف است به همین دلیل مدام در حال بهانه تراشی است).

– – – – – –  درمورد عملکرد ذهن بیشتر بدانیم.  (دوره فوق‌العاده کاربردی قوانین طلایی موفقیت)

 

⇐ اهمیت سرمایه‌گذاری در این دوره:

همانطور که در معرفی کلی دوره هم به آن اشاره کردیم، شرایط دوره و تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره خاص، محدود است. لذا پیشنهاد ما تنها ویژه افرادی است که زندگی مشترک را نه فقط زندگی در زیر یک سقف! بلکه اوج لذت و آرامش در کنار یکدیگر می‌دانند. آرامشی که بدون آموزش و کسب مهارت‌های لازم، هرگز محقق نمی‌شود. آموختن مهارت‌ها و تکنیک‌های یک زندگی ایده ‌آل، جزء مهمترین و کلیدی‌ترین عوامل خوشبختی و آرامش در زندگی مشترک است.

⇐ سوالات متداول درباره دوره آموزشی هزارتوی نیاز همسران:

آیا این دوره فقط درباره نیازهای همسران صحبت می‌شود؟
خیر، در این دوره بطور کلی در مورد نیازهای آقایان و خانم‌ها صحبت خواهد شد که از یک فرد ۳ ساله تا فردی ۹۰ ساله را شامل خواهد شد. این دوره می‌تواند به عنوان شاه‌کلیدی در رابطه با افراد حاضر در دایره اجتماعی ما، مورد استفاده قرار گیرد به شکلی که با شناخت نیاز‌های مخاطب، قطعا بهتر و راحت‌تر میتوان با افراد رابطه برقرار نمود، این مخاطبین می‌تواند همسر، پدر، مادر، خواهر و … و یا حتی فرزندان کوچک خانواده باشند که با شناخت بهتر نیازهایشان می‌توان در جهت تقویت رابطه با آن‌ها گام‌های بسیار موثرتری را برداشت.

آیا مطالب ارائه شده در دوره، تکراری نیست؟

مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار می‌باشد. این دوره آموزشی به صورت کاملا اختصاصی تدوین گردیده و در طول دوره آموزشی، به شکلی کاملا جامع و کامل به ابعاد و مسائل مختلف مرتبط با آرامش و خوشبختی در زندگی مشترک زوجین، پرداخته خواهد شد.

آیا مطالب ارائه شده در این دوره، خیلی علمی و سطح بالا نیست؟

مطالب ارائه شده در این دوره و همچنین تمامی دوره‌های ارائه شده توسط موسسه، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد. تجربه برگزاری دوره‌های متنوع باعث گردیده است سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شود که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب و مفاهیم کلاس، داشته باشند.

هزینه این دوره کمی گران نیست؟

شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر این دوره آموزشی بتواند جریان لذت‌بخش موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد، دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست.

البته مطمئن هستیم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های کاری می‌توانید صدها برابر این مبلغ را به دست آورید.

من با همسرم رابطه خوبی دارم و مشکلی ندارم؟

خیلی وقت‌ها تصور بر این است که تا مشکلی به وجود نیامده باشد چه نیازی به درمان برای آن وجود دارد، اما وقتی می‌توان از وقوع اتفاقات تلخ، در آینده پیشگیری نمود چرا باید اساسا فرصت به وجود آمدن آن‌ها را فراهم کرد. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، قبل از اینکه به واسطه اختلافات کوچک و بی‌اهمیت، گرمی زندگی مشترک‌تان به سردی مبدل گردد در جهت برنامه‌ریزی و مدیریت آن تلاش کنید، افراد موفق هیچگاه منتظره تغییر نمی‌مانند، پس، قبل از اینکه مجبور به تغییر شوید، تغییر کنید.

آیا در این دوره به سوالات اختصاصی و شخصی شرکت‌کنندگان هم پاسخ داده خواهد شد؟

این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، در زمان‌های استراحت بین کلاس، امکان پرسیدن سوالات از استاد وجود خواهد داشت.

 

⇐ این دوره به چه میزان تضمین اثربخشی دارد؟

اثربخشی این دوره، به صورت ۱۰۰% تضمین می‌گردد، این دوره نیز، همچون سایر دوره‌ها و محصولات آموزشی موسسه، دارای گارانتی بازگشت وجه (حتی در پایان دوره) می‌باشد. همچون همیشه، در پایان جلسه آخر دوره، درصورتیکه هر کدام از شرکت‌کنندگان از محتوای آموزشی کلاس و سرفصل‌های ارائه شده رضایت نداشته باشند و یا حتی احساس کنند که کلاس برایشان مفید نبوده است، تمام مبلغ پرداختی آن‌ها با رضایت کامل و بدون هیچگونه شرط خاص و سوالی، به ایشان بازگرداننده خواهد شد.

⇐ نحوه ثبت‌نام:

شما جهت شرکت در این دوره، به سه روش، می‌توانید ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

»» پرداخت آنلاین                          »» پرداخت کارت به کارت                           »» پرداخت حضوری

 

پرداخت آنلاین (با تخفیف ویژه):

جهت ثبت‌نام آنلاین کافی است بر روی تصویر زیر، کلیک نموده تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید، اطلاعات درخواستی را وارد نموده و با استفاده از درگاه بانکی، ثبت‌نام خود را بصورت آنلاین تکمیل نمائید.

 

پرداخت کارت به کارت:

جهت ثبت‌نام کارت به کارت، کافی است مبلغ دوره را به یکی از شماره کارت‌های زیر، واریز نموده و با تماس با شماره تلفن ۳۸۸۳۳۰۰۰ – ۰۵۱ ضمن اعلام شماره پیگیری خود به همراه نام و نام‌خانوادگی، ثبت‌نام خود را تکمیل نمائید.

 

پرداخت حضوری:

جهت ثبت‌نام حضوری، می‌توانید در ساعات ۸ تا ۱۳  (همه روزه بغیر از ایام تعطیل) به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام خود، اقدام نمائید.

» نکته بسیار مهم: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش دوره‌ها، لطفا تاحدامکان از دو روش اول ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

 

⇐ بخشی از نظرات شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی هزارتوی نیاز همسران

– ب – اسلامی‌نیا:

من در ابتدا به نیت کم‌شدن تنش‌ها و درگیری‌های کوچک و بزرگ زندگیم در این کلاس شرکت کردم اما پس از اتمام کلاس به این نتیجه رسیدم که نه تنها مشکلات زندگیم قابل اصلاح است بلکه می‌تونم امیدوار باشم که رابطه‌ام با همسرم  بهتر بشود.

– س – خسروی:

من در کلاس‌های مختلفی تاکنون شرکت کرده‌ام که معمولا بسیار کسل‌کننده بوده‌اند، بسیار خوشحالم که این دوره شرکت کردم، قدرت بیان استاد و جذابیت کلام ایشان برای من بسیار متفاوت و جذاب بود.

– ش – آل طاها:

در این دوره با شناخت نقاط ضعف و قوت خودم تونستم، راه‌کارهای خوبی رو برای زندگیم پیدا کنم.

– ک – اسماعیلی:

من به اتفاق همسرم در این دوره شرکت کرده بودم و خداروشکر مطالب بسیار خوبی رو یاد گرفتیم که امیدوارم بتونیم در زندگیمون ازشون استفاده کنیم.

– ل – محرابی‌نیا:

من به یک یکنواختی دائمی در زندگیم رسیده بودم و احساس می‌کردم که به هیچ عنوان این شرایط قابل اصلاح نیست، اما در این کلاس چیزهایی رو یاد گرفتم که می‌خوام تغییرات مهمی رو در زندگیم ایجاد کنم.

– ب – عشرتی:

همسرم مدتی قبل در این دوره شرکت کرده بود و به من هم اصرار می‌کرد که شرکت کنم اما من به دلیل مشغله کاری امکان حضور در این کلاس رو نداشتم تا اینکه این دوره موفق شدم که شرکت کنم و بسیار تاسف خوردم که چرا زودتر شرکت نکرده بودم.

– س – موسی‌پور:

پس از شرکت در این دوره به این نتیجه رسیدم که من به شکل بسیار بدی تمام وقتم رو برای بچه‌هایم صرف کرده‌ام و این مهمترین دلیل سردی همسرم در زندگی مشترکم بوده است.

– ی – ستاری:

من به دلایلی مجبور هستم که با خانواده همسرم در یک منزل زندگی کنم، قبل از شرکت در این دوره مشکلات زیادی رو با مادرشوهرم داشتم که خوشبختانه در حال حاضر، بخش زیادی از اون‌ها رفع شده.

– م – گلمکانی:

من قبل از شرکت در این دوره احساس می‌کردم که چقدر در زندگی با همسرم موفق هستم و می‌توانم تمامی نیازهای اون رو برطرف کنم اما بعد از شرکت در این دوره، به این نتیجه رسیدم که  هستم.

– م – شیخانی:

با شرکت در این کلاس، احساس می‌کنم که چقدر دیدگاهم در مورد اطرافیانم تغییر کرده است و در حال حاضر از لحظه‌لحظه بودن در کنار اون‌ها لذت می‌برم، هر چند اعتقاد دارم زندگی بدون مشکل ممکن نیست، اما با شرکت در این کلاس یاد گرفتم که چگونه با مشکلات کوچک و بزرگ زندگیم مواجه بشم.

– س – حسین‌پور:

پس از شرکت در این دوره به این نتیجه رسیدم که من به شکل بسیار بدی تمام وقتم رو برای بچه‌هایم صرف کرده‌ام و این مهمترین دلیل سردی همسرم در زندگی مشترکم بوده است.

– ف – دیناری:

من به دلایلی مجبور هستم که با خانواده همسرم در یک منزل زندگی کنم، قبل از شرکت در این دوره مشکلات زیادی رو با مادرشوهرم داشتم که خوشبختانه در حال حاضر، بخش زیادی از اون‌ها رفع شده.

– ک – اولیایی‌نژاد:

من قبل از شرکت در این دوره احساس می‌کردم که چقدر در زندگی با همسرم موفق هستم و می‌توانم تمامی نیازهای اون رو برطرف کنم اما بعد از شرکت در این دوره، به این نتیجه رسیدم که  هستم.

– ش – جعفرزاده:

با شرکت در این کلاس، احساس می‌کنم که چقدر دیدگاهم در مورد اطرافیانم تغییر کرده است و در حال حاضر از لحظه‌لحظه بودن در کنار اون‌ها لذت می‌برم، هر چند اعتقاد دارم زندگی بدون مشکل ممکن نیست، اما با شرکت در این کلاس یاد گرفتم که چگونه با مشکلات کوچک و بزرگ زندگیم مواجه بشم.

و …

 

⇐ اگر در این دوره آموزشی شرکت نکنم چه می‌شود؟

قطعا در صورتی که در این دوره شرکت نکنید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه‌گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق دنیا، نام می‌برد.

هر شخصی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۰۰ هزارتومان در ماه، هزینه فقط خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای کسب مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

شرکت در دوره‌های آموزشی کاملا تضمینی موسسه فرهنگی موعود، فرصت بزرگیست برای یک سرمایه‌گذاری مطمئن، که قطعا سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

 

 

⇐ کلام آخر :

وقتی نیازهای خود و همسرتان را بشناسید و با تکنیک‌های ارضاء این نیازهای طبیعی بیشتر آشنا شوید، قطعاً افسوس خواهید خورد!

افسوس از اینکه چقدر دیر با این نیازهای طبیعی، آشنا شده‌اید و چقدر در گذشته، کمتر از زندگی خود لذت برده‌اید!

در انتها به شما پیشنهاد می‌کنیم بابت ثبت‌نام در این دوره آموزشی خیالتان کاملا راحت باشد، شما هیچ ریسکی نمی‌کنید و خدمات ما به صورت کامل، گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد دارد.

با بکارگیری تکنیک‌های کاربردی این دوره، آرامش و خوشبختی را در زندگی مشترک‌تان بیمه کنید.

 

 شما هم درصورتیکه تجربه شرکت در این دوره آموزشی را داشته‌اید،
لطفا نظر و یا تجربه خود را از شرکت در این دوره، با استفاده از فرم نظرات، برای ما ارسال کنید.
 

11 Comments

 1. س - رضائیان گفت:

  بسیار خوشحالم که سالهاست با موسسه موعود آشنا هستم و در همایشها و کلاسهای عالی شون شرکت میکنم، بابت سایت هم بهتون تبریک میگم، موفق باشید همیشه.

 2. علی گفت:

  جمله ای در وصف این کارگاه آموزشی پیدا نمیکنم . اگر بخواهم آن را در یک جمله کوتاه خلاصه کنم باید بگویم فوق العاده بود
  کلاسها و مشاوره های بسیار بسیار زیادی رو رفته بودم برای حل مشکلات پیچیده و کلافه کننده زندگیم و ناامید از ادامه زندگی بودم و حرفهای کلیشه ای و راه حل های موقتی دیگر هیچ فایده ای نداشت . این دوره آموزشی را به اصرار یک دوست صمیمی شرکت کردم . اما این کلاس حیاطی دوباره به زندگی من بخشید
  تازه فهمیدم چقدر سهل و آسان میشود زندگی کرد و مشکلات را رفع کرد و عشق ورزید .
  من مرد هستم به گفته ی اکثر خانم ها ، یک مرد ! یک جسم سخت و مغرور و لجباز اما بعد از اتمام کلاس تازه متوجه اشتباهاتم و برخوردهای زشت و زننده خودم شدم .
  و بدنبال جبران آنها هستم . توصیه من به همه همسرانی که مشکلات زندگی آنها را از هم سرد و دور کرده شرکت در این دوره آموزشیه .
  سپاس فراوان از دکتر بهرام گل محمدی از زحمات بی شائبه ایشان و راهکارهای تاثیر گذار ایشان .

 3. مهین رضایی گفت:

  ثبت نام من توسط مادرم صورت گرفت. اولش تمایلی به حضور نداشتم ولی زمانی‌که کلاس رو شرکت کردم ازکلاس خوشم اومد تا حدی که تمایل داشتم این کلاس‌ها رو به زوج‌های جوانی که می‌شناسم معرفی کنم.
  ازتون تقاضا دارم لطفا در کانال‌های تلگرام و اینستاگرام جهت بازدید مشهدی‌ها بیشتر تبلیغ کنید

 4. صادق باروئی گفت:

  با وجود این‌که مجرد هستم، از بلوغی برخوردارم که بدون داشتن غرور کاذب لزوم حضور در چنین کارگاه‌هایی برایم روشن است. چهار روز مداوم مرخصی ساعتی گرفتم و از راه دور اومدم تا یاد بگیرم چیزهایی را که تا کنون نمی‌دانستم.

 5. مریم شیبانی گفت:

  حتما موارد مطرح شده بسیار عالی و کارامد بود. به‌نظرم دوره کلاس طولانی‌تر باشد بهتر است. از شرکت در این کلاس و اشنایی بیشتر با موسسه موعود بسیار خرسندم، امیدوارم بتوانم در کلاس‌های بعدی موسسه حتما شرکت کنم.

 6. فاطمه متقیان گفت:

  کلاس بسیار عالی بود به‌طوری که من از همان جلسه اول نتیجه خوبی گرفتم.

 7. مهدیه احمدی‌منش گفت:

  مطالب بسیار مفید بود من با این‌که همسرم را دوست دارم ولی طرز صحیح برخورد را خیلی خوب نمی‌دانستم و نیاز‌های خود و همسرم را به‌طور کامل نمی‌شناختم. با شرکت در این کلاس مطالب مفیدی را اموزش دیدم

 8. بیژن رحمانپور گفت:

  بسیار خوشحالم که در این کلاس‌ها شرکت کردم، متوجه شدم از زندگی مشترک تا قبل از این کلاس‌ها هیچ چیز نمی‌دانستم . و سعی دارم از این به بعد مطالب این کلاس را در زندگی به‌کار بگیرم.

 9. گلساره اعلایی گفت:

  برای بار دوم هست که دیر این کلاس شرکت کردم، احساس رشد و تغییر رو نسبت به خودم دارم، الان سعی می‌کنم در مقابل اشتباهاتم مقاومتی نداشته باشم و از این بابت بسیار خوشحالم.

 10. نفیسه هاشمی گفت:

  از شرکت کردن تو این کلاس بسیار خوشحالم چون تونستم بعضی مسائل رو و هم‌چنین نگاهم رو تغییر بدم.

 11. مژگان گفت:

  مژگان .
  جمله ای که من رو واقعا متحول کرد این بود از استیون هاوکینگ :بزرگترین دشمن بشریت جهل نیست بلکه توهم دانستن است .. در همون اولین جلسه فهمیدم من تاحالا فکرمیکردم خیلی چیزها میدونم اما اونروز مطمن شدم که باید چیزهای زیادی یادبگیرم . من 2سال که عقد کردم و تو همین دوسال بارها به جدایی فکرکردم.. همیشه فکرمیکردم کاش که همسرم جور دیگه ای بود یا چی میشد اگر به خواستگار دیگه ای که داشتم بله میگفتم .. اما بعد از شرکت تو این دوره فهمیدم خودم هستم که باید تغییر کنم و اون طفل معصوم مقصر نبوده … الان 4ماهه که رفتم خونه خودم و زندگی عاشقانه ای دارم خدا رو شکر میکنم و رسالت خودم دونستم ی کامنت بگذارم چون میدونم هزاران زن مثل من هست که فکر میکنه طلاق چاره کاره ولی واقعیت اینه که بجای طلاق باید اموزش و یادگیری رو جایگزین کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38833000 - 051
error: Content is protected !!