در دوره شاهراه آرامش یاد می‌گیرید که چگونه انرژی در بدن جریان پیدا می‌کند، هر گذرگاه انرژی (چاکرا) در کدام نقطه از بدن واقع شده، چگونه شارژ یا غیرفعال می‌شود و هر یک از این چاکراها کدام نقطه از بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهند و برای متعادل شدن آن چه اقداماتی می‌توانید انجام دهید.

چاکرا‌ها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه‌ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکرا‌ها مدام در حال چرخش هستند که به آن‌ها نیروی حیات هم می‌گویند و از میان شبکه‌ای از مجرا‌های باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود ۷۲۰۰۰ نادی در کالبد انسان وجود دارد.


≡ مشخصات دوره آموزشی شاهراه آرامش

تعداد جلسات:  12 جلسه 3 ساعته

مبلغ سرمایه‌گذاری:  2 میلیون تـومان ( تقویم برگزاری دوره‌های آموزشی )

مدرس:  دکتر بهرام گل‌محمّدی  ( آشنایی بیشتر با استاد )

ثبت‌نام آنلاین:  ( جهت ثبت‌نام آنلاین، اینجا، کلیک نمائید. )

 
 

≡ دوره آموزشی شاهراه آرامش برای چه افرادی مناسب نیست !!!

اگر شما فردی هستید که از نظر جسمی و آرامش روحی در سلامت و امنیت کامل هستید، در زندگی روزمره خود دچار هیچ فقدان و یا سردرگمی نمی‌شوید و به راحتی و درستی از تمام عناصر طبیعت بهره می‌برید، نشانه این است که شما بهترین مسیر را در پیش گرفته‌اید و این نتایج فوق‌العاده‌ای برای‌تان دارد به مسیر خود ادامه دهید.

 
 
 

≡ دوره آموزشی شاهراه آرامش برای چه افرادی مناسب است.

در این دوره شما خواهید آموخت که انرژی کائنات چگونه بر ذهن و روح و حتی جسم شما اثر می‌گذارد، هر نعمتی مانند میوه‌ها و غذاهای طبیعی چطور برای بدن ما مفید هستید و خواهید دانست که فقدان هر انرژی در بدن چه عوارض و بیماری‌هایی را برای‌تان به‌وجود می‌آورد و شما چگونه می‌توانید این بیماری‌ها را برطرف کنید، درواقع یک دید وسیعی از نحوه‌ی عملکرد و مکانیزم بدن خود خواهید داشت.

پس اگر به دنبال شناخت خودتان هستید و می‌خواهید دردهای جسمی و ناآرامی‌های زندگی‌تان را برطرف کنید، این دوره برای شما کاملا مفید خواهد بود.

 

 

اما اگر اوضـاع به گونـه‌ای دیگر است:

دوره شاهراه آرامش، دقیقا برای شما طراحی شده است،

بدون شک بهترین زمان برای سر و سامان بخشیدن به این اوضاع نابسامان، همین حالاست.

 

 

تمایل دارید همین الان ثبت‌نام کنید ؟

 

≡ همین حالا چند دقیقه فکر کنید و تصمیم بگیرید !

هنگامی که چاکراها مسدود شوند، فرد باید با مشکلات و رنج ناشی از این مسدود‌شدن زندگی کند و نمی‌تواند به هسته این چاکراها دسترسی پیدا کند. چاکراها چرخ دنده‌های داخلی هستند که حرکت می‌کنند و انرژی را به سمت بالا و پایین هسته تنظیم می‌کنند و در زمان مسدود‌شدن به درستی عمل نمی‌کنند. این امر باعث ایجاد حالت تدافعی، ناراحتی و در نهایت بیماری، اعتیاد یا رفتارهای ناکارآمد می‌شود.

چاکرادرمانی، چاکراتراپی و یا به قول برخی‌ها درمان چاکراها به جسم، روان انسان و جریان نیروی زندگی در نتیجه فعالیت‌های گذشته نگاه می‌کند. از آنجا که هر یک از چاکراها حاوی یک کلید مهم برای باز کردن قفل نیروی زندگی هستند، چاکرا تراپی از ریشه کن کردن این برنامه‌های ناخودآگاه، انتقال انرژی به مکان‌های جدید بدن استفاده می‌کند و نه تنها درک و آگاهی را به ارمغان می‌آورد، بلکه باعث حس زندگی و آزادی بیشتر می‌شود.

چاکراتراپی به آزادسازی انرژی‌های مسدود شده یا گیر افتاده در هر کدام از چاکراها کمک می‌کند تا بدین ترتیب توازن و سلامتی را در بدن، ذهن و روح انسان ایجاد کند.

≡ همین حالا تصمیم بگیرید! و به این فکر کنید که:

به خاطر عدم شناخت این شاهراه‌های انرژی، چه موقعیت‌هایی رو از دست داده‌اید !

به خاطر مسدود بودن چاکراها، چه فرصت‌های فوق‌العاده‌ای رو به دست نیاورده‌اید !

چقدر از روابط‌تان به خاطر هاله‌ انرژی‌تان، کم‌رنگ شده و یا به طور کامل از بین رفته است !

و به این فکر کنید که اگر شناخت کاملی از چاکراهای بدن‌تان داشتید، الان در چه شرایط و موقعیتی زندگی می‌کردید !

و خیلی اتفاقات دیگر …

 

≡ بدون شک مطالب این دوره برای تمامی افراد جامعه بسیار لازم و ضروری است،

چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل ‌می‌کنند و به آنها انرژی ‌می‌دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به‌خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار ‌می‌شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی حیاتی کافی را ندارند.

 
 

12 جلسه آموزش حضوری

تست بررسی و تشخیص انسداد چاکرا

دستورالعمل عملی جهت آزادسازی چاکراها

 

کلیپ‌های تشریحی - علمی

مثال‌های کاربردی جهت آشنایی و تسلط بیشتر

 

≡ چرا آشنایی با چاکراهای بدن، امری کاملا ضروری است.

زمانی که مجرای چاکراها بسته شود و یا از حالت تعادل خارج شوند، منجر به بیماری ‌می‌شود. سرکوب کردن هر نوع احساسات و عواطف و شوک عصبی و هر نوع ناراحتی و لطمه روحی باعث ‌می‌شود که چاکراها، یعنی مراکز انرژی حیاتی از حالت تعادل خارج شوند. غم وغصه، عصبانیت، حسادت، خودخوری و رنجش، صدمه شدیدی به چاکراها ‌می‌زند و آنها بسته ‌می‌شوند. برای برقراری تعادل مجدد، باید فورا هر نوع احساس ناخوشایند خود را شناسایی و هر نوع انرژی منفی را رها کنید تا چاکراها بتوانند دوباره متعادل شوند.

 

≡ اهمیت سرمایه‌گذاری در دوره شاهراه آرامش

تمامی افرادی که به شکلی با مشکل عدم موفقیت‌های مختلف در زندگی و کار درگیر هستند قطعا در طول زندگی‌شان بارها و بارها هزینه‌های مختلفی را برای رهایی از این معضلات، پرداخت نموده‌اند و مطمئنا حاضرند حتی میلیون‌ها تومان پرداخت کنند تا از این گرفتاری‌ها رهایی پیدا کنند !

بدون‌شک شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی ضمن بهره‌مندی از یک کارگاه کاملا کاربردی و آشنایی با چاکراها و پاکسازی و آزادسازی آن‌ها، به سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی در زندگی‌شان دست پیدا خواهند کرد که در آینده، با کسب موفقیت‌های بسیار، آینده و زندگی بهتری را برای خود خواهند ساخت و هزاران فرصت جدید، دوستی و ارتباط‌های ارزشمند و ... را تجربه خواهند نمود

 

سوالات متداول درباره دوره آموزشی شاهراه آرامش

1آیا این دوره فقط درباره چاکراها صحبت می‌شود؟
خیر، این دوره آموزشی به عنوان اولین قدم در شناخت چاکراها طراحی و برنامه‌ریزی گردیده است. در این دوره آموزشی به اهمیت و جایگاه چاکراهای هفت‌گانه بدن انسان و شیوه مدیریت و پاکسازی آن‌ها پرداخته خواهد شد.
2آیا مطالب ارائه شده در دوره، تکراری نیست؟
مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار می‌باشد.
3آیا مطالب ارائه شده در این دوره، خیلی علمی و سطح بالا نیست؟
مطالب ارائه شده در این دوره و همچنین تمامی دوره‌های ارائه شده توسط موسسه، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد.
4هزینه دوره شاهراه آرامش کمی گران نیست؟
شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر سرمایه‌گذاری در این دوره آموزشی بتواند شما را به یک تمکن مالی مثبت و پایدار برساند، دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست. بسیاری از مشکلات با پول قابل حل خواهد بود پس بدیهی است که دغدغه‌های یک فرد ثروتمند با یک فرد معمولی هرگز قابل مقایسه نیست.
5آیا در این دوره به سوالات اختصاصی و شخصی شرکت‌کنندگان هم پاسخ داده خواهد شد؟
این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، در زمان‌های استراحت بین کلاس، امکان پرسیدن سوالات از استاد وجود خواهد داشت.
 
 

تصمیم گرفتی واسه ثبت‌نام ؟

 

≡ اگر در دوره آموزشی شاهراه آرامش شرکت نکنم چه می‌شود؟

قطعا در صورتی که در این دوره شرکت نکنید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه‌گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان تریسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق دنیا، نام می‌برد.

≡ کلام آخر

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

 

حالا انتخاب با شماست،

می‌توانید تصمیم بگیرید که به شرایط موجود اکتفا کنید و یا با یک تصمیم حیاتی خود را در مدار موفقیت قرار دهید.

حتی ثانیه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر آرامش و موفقیت هدر ندهید.

00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه


 

برای شرکت در دوره شاهراه آرامش، به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ؟

با ما در ارتباط باشید.   |   5450  803  0915    |    3000 3883  -  051   |   

اگر تجربه شرکت در دوره آموزشی شاهراه آرامش رو داشتید ؟

لطفا نظر و یا تجربه خودتون رو، با استفاده از فرم زیر، با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.