در دوره سیبل سفید ( تعیین هدف و هدف‌گذاری ) یاد می‌گیرید که چگونه هدف‌هایی دقیق و دست‌یافتنی بسازید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سردرگم باشید و احساس کنید که هدفی را در زندگی خود دنبال نمی‌کنید. شاید با خود بگوئید که زمان به سرعت در حال گذر است و من در روزمرگی غرق شده‌ام و هر روز احساس پوچی بیشتری می‌کنم. واقعا چگونه می‌شود با چنین شرایطی هدف‌گذاری کرد.

اگر صبح‌ها بدون احساس خوب و بی‌انرژی از خواب بیدار می‌شوید، یعنی آن روز از زندگی‌تان را بدون هدف شروع کرده‌اید. وضعیت زندگی اکنون شما نتیجه اهدافی است که در گذشته برای خود تعیین کرده‌اید، پس اگر به دنبال پیشرفت و موفقیت خود در آینده هستید، باید به مقوله هدف و هد‌ف‌گذاری بیشتر و جدی‌تر نگاه کنید.

≡ مشخصات دوره آموزشی سیبل سفید

تعداد جلسات:  10 جلسه 4 ساعته

مبلغ سرمایه‌گذاری:  5 میلیون تـومان ( تقویم برگزاری دوره‌های آموزشی )

مدرس:  دکتر بهرام گل‌محمّدی  ( آشنایی بیشتر با مدرس دوره )

ثبت‌نام آنلاین:  ( جهت ثبت‌نام آنلاین، اینجا، کلیک نمائید. )

≡ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هدفی را تعیین و  با شور و اشتیاق شروع به حرکت می‌کنید و … اما هنوز چند روز نگذشته که همه چیز فراموش شده و دیگر هیچ اثری از آن‌همه شور و اشتیاق اولیه نیست! خیلی از ما، با اینکه تصمیماتِ زیادی در زندگی گرفته‌ایم، اما خیلی از آن‌ها به انجام و نتیجه‌ای نرسیده است.

مشکل اصلی بیشتر افراد این است که هدف‌های واقعی‌شان را نمی‌شناسند یا اصلا، هدفی برای خود در نظر نگرفته‌اند و طبیعتا نمی‌دانند که چگونه باید، هدف‌گذاری کنند.

همه‌ی ما نیاز به مهارت در شناخت دقیق از خودمان، علائق‌ و خواسته‌هایمان و آنچه واقعا می‌خواهیم، داریم تا بتوانیم اهدف واقعی‌مان را از هوس‌های زودگذر تشخیص دهیم و در تله چشم و هم‌چشمی با دیگران نیفتیم و انرژی و تمرکزمان را صرف هوس‌های زودگذری نکنیم که امروز دیوانه‌ی رسیدن به آن‌ها و فردا بی‌خیال‌شان هستیم و مهم‌تر از همه، ما نیاز به باورهایی قدرتمندکننده داریم که هماهنگ با اهداف‌مان باشند تا ما را به سمت ایده‌ها، راهکارها و مداری هدایت کنند که به راحتی ما را به اهداف‌مان برساند و تجربه‌ی لذت‌بخشی از این مسیر به ما بدهد.

 

جهان بدون توقف درحال گسترش است.

بنابراین هیچ روزی نخواهد رسید که انسان خواسته‌ای نداشته باشد.

 

 

تمایل دارید همین الان ثبت‌نام کنید ؟

 

≡ با دوره آموزشی سیبل سفید ( هدف و هدف‌گذاری ) بیشتر آشنا شوید.

وقتی در دوره آموزشی سیبل سفید شرکت می‌کنید، تمرینات عملی و کاربردی این دوره، اول از همه شما را به شناختی دقیق از خودتان خواهد رساند. می‌توانید خودتان و علائقتان را بیشتر بشناسید و با پردازش لایه‌های زیرین ذهنی‌تان، اهداف واقعی‌تان را از هوس‌های زودگذر، تشخیص دهید.

هر بار که به هدفی تحقق می‌بخشید، نه تنها خودتان موفق شده‌اید، که عزت‌نفس بیشتری را در خود ایجاد نموده‌اید، باورهایتان قدرتمندتر از قبل شده است و الگویی خواهید شد برای دیگران تا باور کنند که می‌توان به هر هدفی دست یافت.

تمرینات این دوره، دقیقاً همان راهکارهایی است که موجب موفقیت افراد موفق شده است، این تمرینات دقیقا پاسخ‌هایی واضح و اصولی به سوالاتی است که در طول زندگی در مورد دستیابی به اهدافتان از خود پرسیده‌اید.

≡ مهمترین قانون در مسیر دست‌یابی به اهداف

اگر بخواهم به مهم‌ترین قانون درباره اهداف بپردازیم، مهم‌ترین قانون، قانون توجه است. اگر همین یک کار را در مورد اهدافتان به خوبی انجام دهید، استاد بلامنازع رسیدن به هر هدفی در زندگی‌تان خواهید شد.

 


تمام داستان جهان در این جمله خلاصه می‌شود که:

شما همیشه چیزی را در زندگی تجربه می‌کنید که به آن بیشتر توجه می‌کنید !


 

وقتی یاد گرفتید که فقط به خواسته‌های‌تان توجه کنید، اتفاقاتی را تجربه خواهید کرد که از سادگی و لذت‌بخش بودن روند خلق خواسته‌ها و کمکی که این قانون برای تحقق‌دادن به اهداف‌تان می‌کند، شگفت‌زده خواهید شد.

≡ در دوره آموزشی سیبل سفید می‌آموزیم که:

 • چگونه فقط به چیزهایی توجه کنیم که می‌خواهیم !
 • چگونه کانون توجه‌مان را بر اهدافی متمرکز کنیم، که دوست داریم !
 • چگونه با استفاده از قانون توجه و تمرکز به هر هدفی دست یابیم .
 • و …
 

۲۰ جلسه آموزش حضوری

تست شناسایی باورهای موجود در ضمیر ناخودآگاه

دستورالعمل و تمرین‌های عملی در هر جلسه

 

برگزاری یک سفر تفریحی - آموزشی

حضور چهره‌های تاثیرگذار و موفق در طول دوره

فایل صوتی تقویت باورهای مثبت

 

≡ جهان بدون توقف درحال گسترش است.

یکی از هوشمندانه‌ترین کارهای بشر برای رسیدن به اهدافی که برایش از نظر فیزیکی غیرممکن بود، استفاده از اهرم است. وقتی بشر به محدودیت‌های فیزیک خود پی برد، نه تنها متوقف نشد، بلکه برای پیشبرد اهدافش به توان عظیم فکری‌اش، پناه برد و تحولی عظیم در همه ابعاد در جهان به وجود آورد.

در دوره آموزشی سیبل سفید، شما با نیرومندترین قدرت ِ درونتان، که بزرگ‌ترین اهرم برای هر فرد است، آشنا می‌شوید. تمام اسطوره‌های تاریخِ بشر، در مسیر خلقِ بزرگ‌ترین آثارشان، همواره از نیرویی نام برده‌اند که آن‌ها را هدایت کرده. پس چه اتفاقی برای ما رخ داده که همه از این نیرو بهره نمی‌بریم و آنرا نادیده می‌انگاریم  ؟؟؟

هر بار که به هر یک از اهدافتان رسیدید، هدف جدیدتر و متعالی‌تری برای خود انتخاب کنید. این بهترین جایزه و پاداش، برای شماست … بزرگترین پاداش بابت رسیدن به اهداف‌تان، اجازه دادن به خودتان، برای ورود به مسیر هدف بعدی است. اجازه دادن برای راکد نشدن، اجازه‌ی گشودن راه برای هدف‌های آینده و …

۵ دلیل اصلی که باعث می‌شود افراد هدف‌گذاری نکنند:

  1. بلد نیستیم هدف‌گذاری کنیم.
  2. فکر می‌کنیم هدف‌گذاری مهم نیست.
  3. تجربه تلخ شکست‌های قبلی در عدم دستیابی به اهداف
  4. ترس از شکست و سرزنش اطرافیان
  5. اعتقاد به شانس و در نتیجه در کنترل نبودن رسیدن به اهداف
 

سوالات متداول درباره دوره آموزشی سیبل سفید

1آیا این دوره فقط درباره هدف‌ صحبت می‌شود؟
خیر، در این دوره آموزشی به صورت جامع به تمامی ابعاد مختلف اعمم از شناخت، بررسی و پردازش اهداف، اشاره خواهد شد، همچنین به دلیل کاربردی بودن کامل دوره، به شیوه‌هایی کاملا عملی در زمینه دستیابی به اهداف مشخص شده، پرداخته خواهد شد. این دوره سرآغازی است جهت دستیابی به کلیه خواسته‌های مادی و معنوی افراد در زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی آن‌ها.
2آیا مطالب ارائه شده در دوره، تکراری نیست؟
مطالب و سرفصل‌های این دوره آموزشی حاصل سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف و استفاده از کتاب‌ها، مقالات علمی و دانشگاهی و همچنین تجربه هزاران ساعت مشاوره در طی سال‌های مختلف و … تهیه و تدوین گردیده و کاملا با فرهنگی ایرانی و اسلامی ایران، سازگار می‌باشد.
3آیا مطالب ارائه شده در این دوره، خیلی علمی و سطح بالا نیست؟
مطالب ارائه شده در این دوره و همچنین تمامی دوره‌های ارائه شده توسط موسسه، به گونه‌ای است که مطالب دقیق و اثبات شده علمی، به زبانی ساده ارائه گردد، تا برای همگان قابل استفاده و درک باشد. تجربه برگزاری دوره‌های متنوع باعث گردیده است سرفصل‌ها و مطالب ارائه شده در دوره‌، به گونه‌ای ارائه شود که تمامی مخاطبین حداکثر بهره‌برداری را از مطالب، مفاهیم و مثال‌ها، داشته باشند.
4هزینه دوره سیبل سفید کمی گران نیست؟
شاید بهتر باشد به جای کلمه هزینه از واژه سرمایه‌گذاری استفاده کنیم، چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، قطعا حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر سرمایه‌گذاری در این دوره آموزشی بتواند شما را به توانایی انتخاب دقیق و دستیابی به اهداف‌ زندگی‌تان برساند، دیگر قابل قیمت‌گذاری نیست. بسیاری از مشکلات در راه تحقق اهداف، با آموزش صحیح و کاربردی، قابل حل خواهد بود پس بدیهی است که دغدغه‌های یک فرد هدفمند با یک فرد معمولی هرگز قابل مقایسه نیست.
5آیا در این دوره به سوالات اختصاصی و شخصی شرکت‌کنندگان هم پاسخ داده خواهد شد؟
این دوره به گونه‌ای طراحی گردیده که تمامی شرکت‌کنندگان پاسخ‌های سوالات خود را در طی دوره دریافت خواهند کرد، اما در صورتیکه به هر دلیل نیاز به دریافت پاسخی خاص بود، در زمان‌های استراحت بین کلاس، امکان پرسیدن سوالات از استاد وجود خواهد داشت.
 
 

تصمیم گرفتی واسه ثبت‌نام ؟

 

≡ اهمیت سرمایه‌گذاری در دوره آموزشی سیبل سفید :

زندگی بدون هدف مانند این است که در یک اقیانوس با یک قایق بادی، بدون هدایت بادبان‌ها حرکت کنیم! هر طرف که باد بوزد قایق نیز به همان سمت حرکت می‌کند، شاید انرژی باد ما را به سمت جزیره آدم خوار‌ها ببرد!! شاید هم کاری کند تا مدام دور خودمان بچرخیم! اما چیزی که واضح است این که احتمال خیلی کمی دارد به جایی که دوست داریم برسیم !!!

تعیین هدف در زندگی به ما کمک میکند تا به زندگی خود جهت بدهیم و انرژی خودمان را برای دستیابی به خواسته‌هایمان متمرکز کنیم.

تنها ۳ درصد مردم جهان هدف دارند !

 

با یادگیری تکنیک‌های هدف‌گذاری، خودتان را از بقیه یا دست‌کم ۹۷درصد باقی‌مانده‌ی مردم جهان جدا کرده‌اید. همان‌هایی که به خواسته‌های زندگی‌شان توجهی نمی‌کنند و برنامه‌ای برای خود نمی‌چینند تا زندگی‌شان را در جهت رسیدن به آن اهداف شکل دهند.

اغلب مردم، بیش‌تر مایل هستند برنامه‌ی خریدِ خواروبار بنویسند تا این‌که برای توسعه آینده زندگی‌شان برنامه بچینند.

بدون شک شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی ضمن بهره‌مندی از یک دوره کاملا کاربردی به سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی در زمینه هدف و هدف‌گذاری در زندگی‌شان دست پیدا خواهند کرد و این باور قطعی خواهند رسید که هیچ غیرممکنی وجود ندارد.

≡ کلام آخر

همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

 

حالا انتخاب با شماست،

می‌توانید تصمیم بگیرید که به شرایط موجود اکتفا کنید و یا با یک تصمیم حیاتی خود را در مدار افراد هدفمند قرار دهید.

حتی ثانیه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر ندهید.

00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه


 

برای شرکت در دوره، به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ؟

با ما در ارتباط باشید.   |   5450  803  0915    |    3000 3883  -  051   |   

اگر تجربه شرکت در این دوره آموزشی رو داشتید ؟

لطفا نظر و یا تجربه خودتون رو، با استفاده از فرم زیر، با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *